Serum Tedavisi

Özellikle kadındaki bağışıklık tabanlı bazı rahatsızlıklardan ötürü, bebeğin anneye tutunması ve anne karnında gelişimini sürdürmesi zorlaşmakta, tüp bebek denemeleri de büyük oranda başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Gelişen tedavi yöntemleri ile, pek çok çifte umut olan, serum yöntemi olarak da bilinen serum tedavisi Kıbrıs içerisinde, Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde uzun yıllardır uygulanmaktadır. Yukarda bahsedildiği gibi, bilinen bir sorun olmamasına rağmen, tekrarlayan başarısız tüp bebek denemeleri ve düşükleri olan kadınlarda uyguladığımız serum tedavisi yöntemimiz ile, bu tip bağışıklık tabanlı sorular baskılanmakta ve çiftler sağlıkla bebeklerini kucaklarına almaktadır.

Kıbrıs Serum Tedavisi Nasıl Uygulanmaktadır?

Anne adayının tedavisine başlanmasıyla birlikte, serum tedavimiz, annedeki durumun ciddiyetine göre, aşamalı olarak uygulanmaktadır. Serum tedavimizin ön aşaması, dölleme günü ya da bazı durumlarda öncesinde de başlayabilmekte, embriyo transfer günü de, damar yolu içerisine serum uygulanması ile sürmektedir. Serum uygulaması ardından ilaç tedavisi, bebeğin kalp atışları duyulana kadar sürdürülmektedir.

Serum Yöntemi Hangi Kadınlarda Uygulanmalıdır?


Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde uyguladığımız serum tedavimiz, yüksek maliyetli bir tedavi olmadığından da, hastalarımız tarafından da, tedavilerine ek olarak sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Bağışıklık tabanlı olduğu düşünülebilen, nedensiz ve tekrarlayan başarısızlıklarla bize gelen hastalarımızın yaklaşık %80'inde sağlıklı gebelikler elde ediyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP - Uzman Tüp Bebek Doktorumuz

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP
Uzman Tüp Bebek Doktorumuz

İrem BERK - Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

İrem BERK
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL - Klinik Embriyoloğumuz

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN - Embriyoloğumuz

Ayşe LİMAN
Embriyoloğumuz