Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP

Uzman Tüp Bebek Doktorumuz


– Tüp Bebek Uzmanı

– Üreme Endokrinolojisi ve Infertilite Uzmanı

– Kadın Hastalıkları ve Kadın Doğum Uzmanı

Avrupa'nın en başarılı tüp bebek uzmanları arasında gösterilen, deneyimli doktorumuz Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında, yüksek dereceyle mezun olmasının ardından, 1.5 yıl süreyle, Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde pratisyen hekim olarak görev yapmış ve aynı zamanda da 6 ay süre ile, Mersin Devlet Hastanesi Koroner Yoğun Bakım ünitesinde çalışmıştır.

2003 yılında, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi bünyesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak 3 yıl görev yapmasının ardından, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, ihtisasın yarı süresini tamamlamak amacıyla görevini Ankara’da sürdürmüştür.

İhtisas yarı süresinin tamamlanmasıyla, 2008 yılında Kıbrıs’a geri dönerek, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde kadın doğum uzmanı olarak görevine devam etmiştir.

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip, Tıp kariyeri boyunca, kadın hastalıkları, kadın sağlığı, kadın doğum ve jinekoloji alanlarında, etkili ve yoğun çalışmalarda bulunmuştur. Erken Doğumun Nedenleri ve Menopozda Kemik Erimesinin Önlenmesi konularında yaptığı kapsamlı araştırmaları, yurt dışı yayın olarak kabul görmüş ve takdir edilmiştir. Jinekoloji ve kadın sağlığı konusunda uzmanlığının yanı sıra, ultrasonografi, laparoskopi alanlarındaki sertifikalarıyla birlikte, infertilite (kısırlık) ve üreme endokrinolojisi, ürejinekoloji, yenidoğan resüstasyonu ve histereskopi alanlarında, kapsamlı eğitimleri bulunmaktadır.

Uzman doktorumuz olarak, evlat sahibi yaptığı binlerce çift ile, tüp bebek alanında başarıları, Türkiye ve Kıbrıs sınırlarını aşan Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip’in mutlu bir evliliği ve biri kız, biri erkek, 2 çocuğu bulunmaktadır.

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz TipMiracle Hastanesi (Miracle Hospital) 1. katında yer alan Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi‘mizde, deneyimli ekibiyle birlikte, hergün yepyeni hayatlar yeşertmeye devam etmektedir...

 


İrem BERK

İrem BERK

Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz


Deneyimli tüp bebek hasta koordinatörümüz İrem Berk, 2005 yılında, mühendislik fakültesini, yüksek başarı derecesiyle tamamlamış, dört yıllık üniversite öğreniminin ardından, iki yıl süren yüksek lisans eğitimini de alarak, eğitim hayatını başarıyla tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini tamamladığı 2007 yılı itibariyle, Fransa ve Türkiye başta olmak üzere, aldığı eğitim, seminer ve sertifikalarıyla kendisini alanında geliştirerek, uzmanlığını almıştır.

2012 yılından bu yana, uzman doktorumuz Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz’un tüp bebek koordinatörü olarak görevini sürdürmekte olan İrem Berk, sağlıkla bebek sahibi olmak için Kuzey Kıbrıs’ı ve doktorumuzu seçen hastalarımızın tüm ön tedavi ve tüp bebek tedavisi süreçleri ile birebir ilgilenmekte, bu duygusal anlamda zorlu ve yorucu olan tedavi aşamasını, hastalarımızın akıllarına takılan her türlü sorularına getirdiği çözümler, yönlendirmeler ve psikolojik destek ile rahat bir tatil sürecine dönüştürmektedir. Tedavi sürecinde, ilaç kullanımlarından, ön tedavi test ve kontrollere kadar, her konuda çiftleri yönlendiren İrem Berk, tedavi sonrasında, doğuma kadar geçen sürede, hastalarımızın ihtiyaç duyduğu psikolojik desteğini sürdürmektedir.

 


Sevgi GÜÇLÜ

Sevgi GÜÇLÜ

Klinik Embriyoloğumuz


1978'de İstanbul'da doğan Sevgi Hanım, Liseyi Çemberlitaş Kız Meslek lisesinde bitirdikten sonra, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyolji bölümünden mezun oldu. 2003 - 2004 yıllarını, Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesinde ve Amerikan Hastanesi Tüp Bebek bölümünde Androlog ve Tüp Bebek Embryoloğu görevlerini üstlenerek sürdürdü. 2004 - 2005 yıllarında Medical Park Hospital'da Sertifika Eğitimini aldı. 2008 - 2011 yıllarında Medicana Hospital Sorumlu Laboratuvar direktoru olarak mesleğini icra ettikten sonra, 2012 - 2013 Maltepe üniversitesi Tüp bebek bölümünde Laboratuvar Sorumlu Embriyoloğu olarak görev yaptı. 2014 - 2018 Memorial Hospital'da Tüp bebek embriyoloğu görevini üstlendi.

Son olarak 2018 Yılından bu yana Mucize Ekip ailesine katılarak, Hastanemizde sorumlu laboratuvar embriyoloğumuz olarak görevini başarıyla yerine getirmektedir.


Ayşe LİMAN

Ayşe LİMAN

Embriyoloğumuz


Kuzey Kıbrıs'ın Gazi Mağusa şehrinde doğan, ekibimizin çalışkan üyesi, Embriyolog Ayşe Liman, Bülent Ecevit Anadolu Lisesi'nde aldığı lise eğitiminin ardından, İngiltere'nin sayılı üniversiteleri arasında bulunan University of Nottingham'da, İnsan Genetiği bölümünde ana dal, lisans eğitimini almıştır. Üniversiteden yüksek dereceyle mezun olmasının ardından, Güney Kıbrıs'ta yer alan, Nöroloji ve Genetik Enstitüsü'nde yüksek lisans eğitimini de tamamlayarak, alanında uzmanlığını almıştır.

Çeşitili tüp bebek merkezlerinde deneyim kazanmasının ardından, Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde, uzman doktorumuz Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip'in mucize ekibinde, embriyolog olarak başarılarını sürdürmektedir. Özellikle hücre ve embriyo dondurma & çözme işlemlerindeki deneyimi ve Embriyoskop cihazındaki uzmanlığı ile, Klinik Embriyoloğumuzun sağ koludur.

 


Evrim ATTİLA

Evrim ATTİLA

Türk Hasta Koordinatörümüz


Evrim Attila, İstanbul'da dünyaya gelmiş ve üniversiteye kadar olan tüm eğitim hayatını İstanbul'da geçirmiştir. Sonrasında, mühendislik eğitimi almak için yurt dışına çıkmıştır. Mühendislik eğitiminin ardından, uzun yıllar çeşitli şirketlerde, üst düzey mevkilerde, başarıyla çalışmıştır.

Çalışkanlığı, iş disiplini ve iletişim becerileriyle öne çıkan Evrim Attila, 2016 yılından bu yana, ekibimizin etkili üyelerinden biri olarak, Mucize Ekip Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'mizde Türk Hasta Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesi olan Evrim Attila, hastalarımızın tedavilerinin başından sonuna, psikolojik açıdan onları rahatlatmakta ve süreçlerinin en mutlu şekilde tamamlanması için azami özen göstermektedir.


Melda KUŞCU - Tüp Bebek Hemşiremiz

Melda KUŞCU
Tüp Bebek Hemşiremiz

Billur ÖZDENOĞLU - Halkla İlişkiler

Billur ÖZDENOĞLU
Halkla İlişkiler


Araç Ulaşımları

Mevlüt TİP

Mehmet ŞEN

Savaş ALTUNER

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13