Neden biz?'i, bizi seçen hastalarımızdan dinleyin...

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

İrem Hanım'cım, bebişlerimiz 1 Nisan'da geldi :) Teşekkür ederiz İrem Hanım herşey için, tüm ekibinize herşey için teşekkür ederiz! Hayatımız boyunca kalbimizin en özel yerinde olacaksınız.

- Eda A. -


İrem Hanım, canım benim, beni mayım biri sezeryan etdiler. Ben hele kendime gelemedim amma kızımın teyzesi İremime demeyi özüme borç bildim. Kızım çok yakşıdı. Sen bana hemişe yarımcı olmuşan, Allah qorusun seni benim koruyucu meleyim.

- Fatma M. -


Sevgili hocam ve İrem Hanım, sayenizde 12.02.2015 günü oğlumuzu kucağımıza aldık. Çok sağlıklı Allah’a şükürler olsun. Önce Allah, sonra sizin sayenizde oldu. Hakkınızı hiçbir zaman ödeyemeyiz. Oğlumuz biraz büyüsün, el öptürmeye getireceğiz inşallah. O zaman kadar Allah’a emanet olun. Saygılarımla.

- Koray S. -


Firdevs Hanım selam; Size uzun süredir yazamadım kusura bakmayın. Hacettepe Hastanesi’sinde Doç.Dr.Özgür Özyüncü takibinde 21.12.2012 saat 10.00’da, 36 hafta 2 günlük olarak 3560 gr ve 3440 gr olarak sağlıklı iki erkek bebeğimiz dünyaya geldi. Size minnettarız. Kız olsa idi inanın Firdevs koyacaktık adını, fakat kalbimizdesiniz bunu bilin… Saygılarımla.

- Faruk T. -


Sevgili hocam, Sevgili doktorum, yaşadığım sevinci kelimelere dökebilmem imkansız ama sizinle geç de olsa paylaşmak istedim. 14 yılın sonunda, sayenizde aldım kucağıma oğlumu, doya doya kokladım, her nefeste, önce Allah’ıma, sonra da size binlerce kez teşekkür ettim. Oğlum şimdi 7 aylık oldu ve aynı eşim :) Evde eşimden 2 tane oldu, mutluluğunu görmeniz lazım :) Herşey için, emeğiniz için, bize gösterdiğiniz yakınlığınız için, herşey için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, iyi ki karşımıza siz çıktınız… Kucak dolusu sevgiler.

- Kerime R. -


Benim gibi çocuk özlemiyle yanıp tutuşan bütün herkese nasip etsin. Önce Allah’ın izniyle, sonrada Hastaneniz ve Sayın Dr. Firdevs Hanım sayesinde üzüntülerim son buldu. İnşallah yavruma kavuşup kucağıma alacağım. Türkiye’de beni doktorlar oyaladılar, moralimi bozdular. Ama sizlerle tanıstıktan ve oraya geldikden sonra hayallerim gerçek oldu. Yolunuz açık olsun… Burdan tüm annelere sesleniyorum; Çocuk özlemleri için Dr. Firdevs Hanım’a gelsinler, özlemlerıne son versinler… Benim yaşadığım bu mutluluğu tüm anne adayları da yaşasın. Burada tekrardan Dr. Firdevs Hanım ve ekibine teşekkürlerimi ve minnettarlığımı sunarım.

- Nezahat Ö. -


Tedavimizin başından sonuna kadar, her aşamada kendimizi doktorumuza emanet ettik. Şimdi Allah’a binlerce kez şükürler olsun, oğlumuzu kucağımıza aldık. Herşey için ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki sizleri tanımışız… Sonsuz teşekkürler…

- Meliha T. -


Zor bir karardı, kabullenmek ve karar vermek uzun sürdü ama iyi ki de yaptık! İyi ki de İrem Hanım’ı bulduk, iyi ki de Dr. Firdevs Hanım’ı seçtik! Şimdi düşünüyorum da niye bu kadar geç kalmışız karar vermek için… Kızım ve oğlumla daha erken tanışabilir, birlikte daha uzun zaman geçirmiş olabilirdik.. Ama hiç kimse için geç değil, herkese gözüm kapalı önerebileceğim tek doktor tek ekip!

- Ümit K. -


Bugün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik. Kızımız olacak!! Beni ve eşimi sevinç gözyaşlarina boğdunuz :)) Dr. Firdevs Hanım’ı, İrem Hanım’ı ve ekibini herkese tavsiye ediyorum! Emin ellerdesiniz! :)

- Nalan T. -


Azerbaycan’da doktorum anne olamayacağımı söylediğinde yıkıldım, kendi içime kapandım. Tam vazgeçmişken, arkadaşımın önerisiyle İrem Hanım’a ulaştım. O kadar pozitif o kadar sıcak bir insan görmedim ömrümde. Ailemizden biri oldu. Doktor Hanım da o kadar ilgili ve sıcaktı ki kendimi ben onlara emanet ettim. Bana Allah’ın da izniyle dünyalar güzeli kızımı verdiler. Ama inşallah seneye yine yanınızdayım, kızıma bir de kardeş olursa, benden daha mutlusu yok. Allah hepinizden razı olsun…

- Fatoş A. -


Doktorumuz Firdevs Hanım, mesleki açıdan uzman ve bizim tüm sorularımıza tatmin edici cevaplar vermiştir. Hastasıyla iletişimi kesintisiz olarak sürmektedir. Hamilelik sürecimde, kendisi arayarak, süreci yakından takip etmiştir. Doktorumuz güler yüzlü ve hasta psikolojisinden çok iyi anlamaktadır. Ayrıca merkezde hijyen ve hizmet anlayışında çok iyi seviyedeler. Kıbrıs’a gelip de doktor aramanıza gerek yok, doktorumuzu tavsiye ediyorum.

- Gizem Ö. -


Yıllarda çok araştırdık, çok uğraştık, çok hayal kırıklıkları yaşadık ama umudumuzun bittiği noktada karşımıza çıktılar ve hayatımızın anlamına kavuşmamızı sağladılar. Hem Firdevs Hanım hem koordinatörü İrem Hanım ailemizden gibi oldular. Onları tanımak en büyük şansımızdı. Dünyalar güzeli kızımızı sayenizde kucağımıza aldık. Allah sizden razı olsun…

- Sevgi Ş. -


Yıllarımı gerek Türkiye’de gerek Kıbrıs’ta çeşit çeşit tedavilerle geçirdim. Defalarca denediğimiz aşılamalar ve tüp bebek tedavilerinden sonra, sadece bir telefon açayım dedim ve daha ilk konuşmada kararımı verdim. Mart ayında konuştuk, Nisan’da yanınızdaydım. Şimdi oğullarıma bakıyorum da iyi ki sizi tanımışım, iyi ki size güvenmişim. Beni hayata bağladığınız için tekrardan milyonlarca, sonsuz teşekkür ederim!

- Fatma E. -


Hayatımda tanıştığım en mükemmel insan ve doktor. Eşimin şans eseri Kıbrıs’ta tedavi görmesi gerekti, ve yine şans eseri Dr. Firdevs Hanım denk geldi. Daha ilk görüşte işte budur dedim. İlgi ve alakası, bilgilendirmesi, o güzel ve daima gülen yüzü ile kalbimizi fethetti diyebilirim. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyor, gözünüzü kırpmadan, endişe duymadan, kendinizi Dr. Firdevs Hanım’a emanet ediniz diyorum. Allah onun gönlüne göre versin…

- Tarık C. -


Merhaba sevgili doktorum, geçen yıl Nisan ayında başladığımız tedavi serüvenimiz, 9 Ocak günü doğan kızımızla son buldu! :) 3 kilo 700 gr doğdu ve çok sağlıklı… Tekrardan herşey için teşekkür etmek istedim. Beni olacağına, kucağıma alacağıma inandırdınız, yüreklendirdiniz ve şükürler olsun ki oldu! Kızım ve ben size en içten sevgilerimizi gönderiyoruz :)

- Lale K. -


İrem Hanımmm! Hamileyim, bu kadar hırpalandıktan sonra, bunu göreceğime bile inanmıyordum!! Ama gerçekten hamileyim!! Bugün kalp atışlarını dinledik, ağla ağla gözümde yaş kalmadı.. Öyle güzel bir duygu ki, kelimeler yetersiz, anlamsız..herşey başka güzel sanki.. Biliyorsunuz ya, kalp atışını duyana kadar emin olamıyordum ama artık rahat rahat söyleyebiliyorum! Hamileyimmm!! Hocamın uğurlu ellerinden öpüyorum… Sizi çok seviyorum!

- Sabahat M. -


İnanılmaz bir tedirginlikle başladığım yolculuğum, Dr. Firdevs Hanım’ın ve İrem Hanım’ın sıcak yaklaşımıyla, açıklayıcı cevaplarıyla, kucağımda kızımla son buldu :) Ne kadar teşekkür etsem, ne söylesem az olacak ama herşey için yürekten teşekkür ediyorum… Küçük prensesim için hergün şükrediyorum… Teşekkürler, iyi ki sizi tanımışım…

- Yıldız K. -


Doktor Firdevs Hanım ve ekibi sayesinde ikizlerimize kavuştuk :) Her sorumuza hiç sıkılmadan, anında cevap verdiler. Bizim için çok zor olan bu süreci, en kolay ve en rahat şekilde geçirmemizi sağladılar. Hayallerimiz sayenizde gerçekleşti. Emekleriniz ve desteğiniz için size ömrümüzün sonuna kadar minnettar kalacağız. En derin sevgilerimizle…

- Cengiz A. -


Herkes çok kibar, yardımcı ve anlayışlıydı. Şükürler olsun, şu an hamileyim. Dr. Firdevs Hanım’ı ve ekibini %100 öneririm. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim gibi, bebek sahibi olmaya çalışan herkesin şansı bol olsun. Tekrar teşekkürler…

- Sevinç P. -


Sevgili İrem Hanım ve Firdevs Hanım, bekledigimiz güzel haberi aldık! Herşey sizlerin sayesinde oldu! Nasıl teşekkür etsek, ne desek size bilemiyoruz… Çooook mutluyuz:)) Milyonlarca teşekkürler, Allah ne muradınız varsa versin. Bütün dualarımız sizin icin… Belçika’dan kucak dolusu gönülden sevgiler :)

- Nermin T. -


Hollanda’da gerçekleştirdiğimiz pek çok başarısız denemeden sonra, Kıbrıs’taki imkanlara bakmak istedik. Detaylı araştırmalarımızın ardından, Dr. Firdevs Hanım’a karar verdik. Bütün sorularımıza anında ve samimi cevaplar aldık. Havaalanından alınmamızdan, otelimize yerleştirilmemize kadar herşey çok güzel ayarlanmıştı. İyi ki bu kararı vermişiz. Şu an ilk bebeğime, 15 haftalık hamileyim ve bu bir mucize. Herşey için tekrar teşekkür ederiz…

- Hülya S. -


Bebek sahibi olmak için, Şubat ayında Danimarka’dan geldik. Pek çok ülkedeki klinikleri araştırdık, Kıbrıs’taki kliniklere e-mailler yazdık. Sorduğumuz sorularımızla ilgili en hızlı ve en detaylı, kapsamlı bilgiyi Dr. Firdevs Hanım’ın koordinatörlerinden aldık. Ve tüm tedavimizin güvenli ellerde olduğundan emin olduk. Kıbrıs’a vardığımızda, herşey bizim için hazırlanmıştı ve kontrol altındaydı. Klinikteki ortam çok rahatlatıcıydı. Merkezi ve Firdevs Hanım’ı bizim gibi tüm çiftlere öneririm. Şu an 9 haftalık hamileyim ve hala her türlü sorularımıza anında cevap veriyorlar. Herşey için teşekkür ederiz.

- Kate H. -


Merhaba teyzelerim…Dr. Firdevs, İrem Teyze! 9 ay bekliyemedim, 1 hafta once dünyaya geldim, çünkü sabırsızdım… Annemin karnında cok iyiydim fakat, babamı görmek icin sabırsızdım, en sonunda 20 Şubat saat 22’de dünayaya gözümü açtım, ve annemle babam beni mutluluk gözyaşlarıyla karşıladı. Annem bana sizin yardımlarınızla dünyaya geldiğimi söyledi… Size teşekkür borcumuz var üçümüzün. Bizi çooook mutlu ettiniz… Çooook mutluyuz sayenizdeee :)

- Dilan Ö. -


Ben Firdevs Hanım’la tanışmadan önce, aslında onu düşünmüyordum. Aklımda başka merkez vardı ama bilgi almak için irtibata geçeyim dedim. Ve o andan itibaren başka doktor aramadım. Güler yüzü, sabrı, her zaman pozitif düşünmesi ve aynı zamanda profesyonelliğiyle, güvenin ve pozitif sonuçların hekimi. Gözünüz kapalı, kendinizi teslim edin derim. Merkez de çok modern ve hijyenik. Tüp bebek istiyorsanız, ya da donasyon, başka bir doktora bakmayın bile…

- Helin G. -


Çocuğumuz olmayacağı düşüncesine alıştırmıştık kendimizi. Doktorlar hiç denemeyin dediler ama eşim vazgeçmedi, son kez deneyelim dedi. İstemeye istemeye kabul ettim. İyi ki onu dinlemişim, iyi ki kabul etmişim. Her aşamada hep yanımızda oldular. İrem Hanım her sorumuza bıkmadan usanmadan cevap verdi, özellikle eşime hem tedavi anlamında hem de psikolojik olarak çok destek oldular. İnanmakta biz bile hala zorluk çekiyoruz eşimin hamile olduğuna. Allah’ın izniyle oğlumuzu kucağımıza almamıza sayılı aylar kaldı. Doğunca ilk fotoğrafını size göndereceğim :)

- Mehmet Z. -


Ümitlerimiz tükenmişken, yaşadığımız sıkıntı ve olmusuz denemelerden sonra eşimle ayrılma aşamasına gelmişken, arkadaşımın önerisiyle, Firdevs Hanım’ın koordinatorü İrem Hanım’ı aradım. Sıcak ve içten yaklaşımı ve her sorumuza verdiği tatmin edici cevapları ile içimizde yeniden ümit yeşerdi. Şimdi kızlarımız 10 aylık oldular ve ailece yaşadığımız mutluluğu anlatmam imkansız. Doktorumu ve ekibini, benim yaşadıklarımı yaşayan herkese tavsiye ediyorum…

- Arzu L. -


19 Nisan günü, yakışıklı oğlumuzu, sağlıkla kucağımıza aldık. Tüm çektiğimiz sıkıntılar bir anda bitti sanki. Bize bu günleri gösterdiği için, önce Allah’ıma, sonra da Dr. Firdevs Hanım’a teşekkürü borç biliyoruz. Allah sizden razı olsun.

- Songül D. -


Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisine karar verdiğimizde, hangi kliniği seçmemiz gerektiği ile ilgili, internette aylarca süren araştırmalarımız sonucunda, Dr. Firdevs Hanım’a karar verdik. İleri derece profesyonel ve güven veren yaklaşımı ile sıcak ekibinin çalışmalarına ve davranışlarına hayran kaldık. Dr. Firdevs Hanım, konuştuğumuz ilk andan itibaren, aklımızdaki şüpheleri uzaklaştıran ve sonunda da hayallerimizi gerçekleştiren, çok güçlü bir doktor. Şu an ikizlerimiz kucağımızda ve biz kendisine olan minnetimizi kelimelerle anlatamıyoruz…

- Aynur L. -


Ben en başta sevgili doktorum, Dr. Firdevs Hanım’a güvendim, hiçbirşeye karışmadım. Her aşamada verdiği kararlara güvendim. Hem İrem Hanım, hem Firdevs Hanım, bizi en başından itibaren, çok güzel yönlendirdiler ve her konuda bilgilendirdiler… Ve 14 yıl sonra, sizin sayenizde bebek sahibi oldum! Annem, babam dünya gözüyle torunlarını kucakladılar, kokladılar… Güzel yüreğiniz, emekleriniz ve bıkmadan usanmadan sorularımı yanıtladığınız için, yaptığınız herşey için sonsuz teşekkürler… Siz olmasaydınız, eşim ve ben hala dört duvara bakıyor olacaktık… Allah’ım tüm bebek isteyenlere, bizim yaşadığımız bu duyguları yaşatsın!

- Gülcan S. -


30 Haziran günü, ikiz kızlarımız zorlu bir sezeryanın sonunda dünyaya geldiler. Hala önlem amaçlı, özel bakım ünitesindeler ama çok sağlıklılar. Önceki tedavilerimizde yaşadığımız onca hayal kırıklığından, maddi-manevi yıpranmışlıktan sonra, hala hayal mi gerçek mi diye birbirimize bakıyoruz :) Herşey sizin sayenizde oldu, hayatımızda karşılaştığımız en büyük şans oldunuz bizim için. Dr. Firdevs Hanım, siz bizi aile yaptınız, eksik parçalarımızı tamamladınız. Allah’ım herşeyi gönlünüze göre versin…

- Ziya A. -


Geçirdiğim bir operasyon sonrası, Üniversite Hastanesi’nde bebek sahibi olmamın çok zor olduğunu söylemişlerdi. Evliliğimin 2. yılında, başka doktorlar tarafından birtakım tedaviler uygulandı, ancak yıllarca uğraşmama rağmen bir sonuç alamadım. Dr. Firdevs Hanım’la ilgili duyumlarım olmuştu ve tedaviyi bir daha denemek için kendisine gittim. Bana uyguladığı tedavinin ilk aşamasında gebe kaldım ve Allah’a şükür şimdi 1 yaşında bir oğlum var. Kendisine minnet borçluyum. Daha sonra tedavilerle 9 yıl uğraşıp, karnında 4 bebeğini kaybeden ve artık tüm ümitlerini kaybetmiş bir arkadaşıma tavsiye ettim Dr. Firdevs Hanım’ı. Arkadaşıma uyguladığı 3 aylık tedavi neticesinde, arkadaşım gebe kaldı ve şu anda sağlıklı bir bebek annesi. Yaradanın verdiği yeteneğe, kendi gayretini de ekleyince ortaya bir mükemmellik çıkmış. İnanın bahsettiğim arkadaşım profesörlere gitti ama çözüm doktor hanımdaymış. Çok teşekkür ederiz kendisine anneliği tattırdığı için. Allah yar ve yardımcısı olsun.

- Melek K. -


Sevgili Dr. Firdevs, Herşey için teşekkür ederiz. 6 Kasım günü, üçüzlerimiz dünyaya geldi. Gelişimleri gayet iyi ve istenilen kiloya ulaşana kadar özel bakım ünitesindeler. Size her zaman minnettar olacağız.

- Doğan K. -


İrem Hanım'cım öncelikle size, çok şükür ki Allah sizinle tanışma fırsatı verdi bana :) Sizi çok seviyorum! Sonra, Firdevs Hanım'a, Tarkan Bey'e, Ezgi Hanım'a, hemşirelerinize, şöförlerinize, hatta bana yemek getiren personelinize, hepinize çok teşekkür ederim!! O kadar iyi ve güler yüzlüsünüz ki, hepinizden Allah razı olsun... Sayenizde ben de ANNE oldum...! Allah herşeyi gönüllerinize göre versin inşallah...

- Nuray K. -


Dr. Firdevs Uğuz’u seçmemin en önemli sebeplerinden biri, diğer merkezlerle ilgili olarak araştırmalarımı yaparken, koordinatörlerin diğer merkezlere göre, tedavi süreci hakkında çok bilgili olmaları ve her aşamada inanılmaz destek olmaları ve içinizi rahatlatmaları. Ekipten çok etkilendim, yaptıkları işi gerçekten biliyorlar ve Doktor Firdevs Uğuz, her an yanımızda ve bence yaptığı işte en tepede. Klinikteki atmosfer çok rahatlatıcı ama aynı zamanda çok da profesyonel. Tüm tedaviyi paket olarak almak bizim için herşeyi daha da kolaylaştırdı. Bizim için ayarladıkları Otel ve şöförlerle, kalacak yeri ve ulaşımı düşünme stresini üzerimizden aldılar. Şu an hamile olduğuma hala inanamıyorum… Yardımlarınız, desteğiniz, herşey için çok teşekkür ederiz!

- Deniz V. -


Dr. Firdevs Hanım ve Kıbrıs Tüp Bebek ile iletişime Nisan ayında başladık ve Haziran ayı başında ben hamileydim!! Koordinatörleriyle e-mail ve telefonda görüştük. Her türlü sorumuzda hep yanımızdaydılar. Otelden, transferlerimize kadar tüm tedavimiz çok kolay ve çok hızlı oldu. Dr. Firdevs Hanım, kliniğe geldiğimiz ilk andan, son ana kadar hep yanımızdaydı ve bizimle bireysel olarak sürekli ilgilendi. 1. denememizde şükürler olsun bebek sahibi olduk. Doktorumuza ve tüm ekibine çok teşekkür ederiz, hayallerimiz gerçek oldu. Herkese %100 öneririm ve bu harika kliniği tekrar ziyaret etmeyi çok isterim. Sevgiler..

- Merinda D. -


10 yıldır bebek özlemiyle yanıyorduk. Defalarca denememize rağmen bebek sahibi olamadık. Tam umudumuzu kaybetmişken, Doktor Hanım sayesinde, bugün bebeğim kucağımda. Allah binlerce kez razı olsun…

- Öznur K. -


Azerbaycan'da heyacanla başladığımız tedavimiz sonucunda Allah'a şükürler olsun ki oğlumuzu kucağımıza aldık. Şükürler olsun ki sizi seçmişiz, size güvenmişiz. Allah sizden razı olsun. Doktorumuz Firdevs Hanım ve İrem Hanım'ı anne olmak isteyen herkese tavsiye ederim.

- Sema A. -Başarılarımıza kendiniz şahit olabilirisiniz, hemen bize ulaşın, profesyonelliğimizi kendiniz görün.

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP - Uzman Tüp Bebek Doktorumuz

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP
Uzman Tüp Bebek Doktorumuz

İrem BERK - Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

İrem BERK
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL - Klinik Embriyoloğumuz

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Tonguz Çakmak - Klinik Embriyoloğumuz

Tonguz Çakmak
Klinik Embriyoloğumuz