Miracle IVF | Mucize Ekip Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak, kalite ve hizmet standartlarını en yüksek seviyede tutmayı misyon ediniyoruz. İnanıyoruz ki, her aşamada mükemmeliyeti hedeflemek ve sürekli olarak gelişmeye odaklanmak, sağlık hizmetlerindeki en önemli sorumluluklarımızdan biridir.

Tüp Bebek Laboratuvar Kalitemiz Tescillendi

Laboratuvarımızın kalitesini sürekli olarak değerlendiren ve denetleyen bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu titiz denetimler sonucunda, Miracle IVF Centre olarak Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ISO 15189 akreditasyon belgesi ile ödüllendirilmiş bulunmaktayız. ISO 15189 belgesi, uluslararası standartlara uygunluğumuzun ve laboratuvar hizmetlerimizin kalitesinin bir göstergesidir. Sürekli olarak kendimizi geliştirme ve daha iyisini sunma çabası içindeyiz.

ISO Belgesi ve Uluslararası Standartlar

Miracle IVF | Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak, uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO 9001:2015 sertifikasına sahibiz. Bu sertifika, hizmetlerimizin etkinliği ve kalitesinin yanı sıra sürekli iyileşme ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir yansımasıdır.

Uluslararası UK NEQAS Standartlara Uygunluğumuz Tescillendi

Miracle IVF | Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz, İngiltere merkezli UK NEQAS International Quality Expertise programını başarıyla tamamlamış ve uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına tam uygunluğumuzu tescillemiştir. Bu, laboratuvarımızın uluslararası alanda tanınan bir kalite standardına sahip olduğunun bir göstergesidir.

Uzman doktorumuz Jin. Op. Dr. Firdevs ve deneyimli kadromuz ile, en yeni ve en yüksek teknolojinin kullanıldığı, Miracle Hastanesi (Miracle Hospital) I. katında yer alan, Miracle IVF | Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi bünyesinde,

Tüp bebekSpermDonasyonuYumurta DonasyonuYumurta & Sperm donasyonu, Erkek ve Kadın Kısırlık (Infertilite), Genetik Tanı (PGT)Mikroenjeksiyon (ICSI), Assisted Hatching (Yardımcı Yuvalanma), Embriyo Transferi ve Dondurulması, Aşılama (Intrauterin Inseminasyon), Sperm Yıkama, TESA (Tese), Antenanal Invaziv Girişimler ve diğer rutin işlemler, büyük bir başarıyla ele alınmaktadır.

Hastalarımız için, kişiye özel, hızlı, etkili ve güvenli tedavi planları geliştirdiğimiz merkezimizde, Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip önderliğinde, her yıl, Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Rusya ve Çin dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanından, yüzlerce çifti çocuk sahibi yapmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız....

Şimdi sıra sizde.... Hayalleriniz sadece bir telefon uzağınızda...


 

MİSYONUMUZ

Tüp bebek ve kadın sağlığı hizmetlerini; en güncel bilimsel bilgi, tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, en yüksek teknoloji ve kalite standartlarında, vicdan, ahlak ve şeffaflıktan ödün vermeden; mutlu, kalbini işine koyan uzman ve tecrübeli bir ekiple, hasta odaklı olarak sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Temel değerlerden ve bilimsellikten asla ödün vermeden sağlıklı/kontrollü büyümek, akademik üretimimizin daha da artmasını sağlamak ve başarılarımızla ulusal ve uluslararası alanda lider ve örnek olmak

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dr. Firdevs Uğuz Tip


Miracle IVF Centre Hizmet Kapsamı

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

Embriyo Labrotuarı

Ücretsiz Danışmanlık

Hemen formu doldurup, uzmanımıza ulaşın.
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağızVeya bize whatsapp hattımızdan yazın;
+90 533 874 03 13 veya telefon ile ulaşın;
+90 533 874 03 13

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP - Uzman Tüp Bebek Doktorumuz

Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP
Uzman Tüp Bebek Doktorumuz

İrem BERK - Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

İrem BERK
Tüp Bebek Genel Koordinatörümüz

Sezen ATAL - Klinik Embriyoloğumuz

Sezen ATAL
Klinik Embriyoloğumuz

Tonguz Çakmak - Klinik Embriyoloğumuz

Tonguz Çakmak
Klinik Embriyoloğumuz